ДИТЯЧІ ВОКАЛЬНІ
ШОУ-ГРУПИ

Ваша дитина захоплюється співом, цікавиться музикою, любить ходити на концерти, співає вдома, мріє виступати на сцені?

Ми з радістю допоможемо їй розвиватися і розкривати свої таланти. Запрошуємо доєднатись до групових занять вокалу з подальшою участю в музичних проектах, зйомках та виступах!

На заняттях в групи діти:

• Отримує необхідний і доступний багаж вокальних знань

• Розвиває музичний слух і почуття ритму

• Стає більш артистичною та відкритою

• Зникають затиски та страхи

• Комунікує з однолітками

• Творчо розвивається

Тривалість занять - 2 рази на тиждень по 50 хвилин

У нас діють групи від 6 до 16 років.

Запишіться на пробне заняття прямо зараз:
Мені цікаво:

Дякуємо за надсилання.

Чому варто обрати нашу школу?

• Вже 5 років ми розкриваємо успішно таланти дітей та дорослих.

• Наші учні підкорили сцени конкурсів, фестивалів, телевізійних проектів таких як Голос Країни, Голос Діти, Х-фактор, Junior Eurovision, Чорноморські Ігри, Молода Галичина і інші.

• Випускники Super Школи вступили в українські та міжнародні ВНЗ, таких як University of California Berkeley, Київська муніципальна академія музики імені Р. М. Глієра.

• З нами працюють насправді профі-викладачі по сучасним, а не радянським методикам.

• Школа має тип укриття, що забезпечує безпеку дітей та батьків.

• Усі діти регулярно виступають на концертах, подіях, рекламних зйомках і авжеж конкурсах та фестивалях в Україні та закордоном.

Ще залишились питання?

Прямо зараз ви можете написати директору Київського філіалу школи

і отримати швидко відповіді на усі питання.