Базовий
акторський курс

Ми створили базовий акторський курс для тих, хто давно мріє дізнатись про професію актора з середини!

Для тих, хто хоче навчитися висловлювати свої емоції, володіти своїм голосом і тілом, хоче побороти страх сцени, камери і публічних виступів. Для тих, хто хоче розкрити себе, стати більш розкутим і комунікабельними.

Впізнали себе? Тоді чекаємо вас на нашому базовому акторському курсі.

Програма курсу

Заняття з акторської майстерності

1.

Робота з тілом, пластика

3.

Відвідування

театральних вистав

5.

Підготовка вашого акторського портфоліо (зйомка акторської фото та відео візитіки)

7.

Заняття зі сценічного мовлення (українською та російською)

2.

Основи сценічного руху

4.

Майстер-класи від акторів театру і кіно

6.

Участь у театральній композиції

8.

Старт курсу - 02 листопада

Фініш курсу - 23 грудня

Графік занять:

Вт та Чт з 19:00 до 21:00

Тривалість курсу:

16 занять по 2 години

Вік учасників: 16+

Вартість курсу: 8500 грн

Базовий акторський курс вам допоможе:

✔️ Навчитися управляти та виражати свої емоції.
Аналіз та розуміння своїх емоцій призведе до можливості керувати ними, а також відчувати емоційний стан партнерів, що дасть вам більше легкості у спілкуванні.

✔️ Володіти своїм тілом .
Фізичні "зажими" породжують психологічний проблеми.  Скована людина ніколи не зможе відчувати себе розкуто

✔️ Володіти голосом.
Ясність думки породжує ясність мови. Наша впевненість також залежить від нашого голосу, від нашої мови.

✔️ Можливість ближче познайомитися з собою.
За законами повсякденному життя ми підлаштовуємося під суспільні норми, під колективи, під людей, які нас оточують, тим самим ховаємо себе в певний панцир!
Акторський курс допоможе вам з вийти з цього панциру, подивитися на себе з іншого боку та почати мислити ширше.

✔️ Розкрити себе та стати більш розкутим і комунікабельним.
Це одна з найпоширеніших проблем! Ви закрита людина, ви відчуваєте стрес знаходячись у великій компанії, вже не кажучи про конференціях і публічних виступах?
Саме акторські тренінги допоможуть вам розслабитися, відчути впевненість в собі і нарешті позбутися страху.

✔️ Розвинути свою фантазію, уяву та образне мислення.

Викладачі курсу

139516066_4825155967555336_874637341353742230_n.jpeg

Дар'я Якушева

Викладач акторської майстерності та сценічної мови. Актриса театру «Театральна Майстерня Миколи Рушковського» та «Київський національний

академічний Молодий театр», викладач акторській майстерності в шоу «Ліпсінг батл». Закінчила Театральний Університет ім. Карпенка-Карого (майстерня М.М. Рушковського). Має великий досвід зйомок в кіно та роботі в театрі.

Євген Ковирзанов

Актор «Київського академічного драматичного театру на Подолі» Актор театру «Театральна Майстерня Миколи Рушковського». Закінчив Театральний Університет iм. І.К. Карпенко-Карого (майстерня Миколи Рушковського).
У кіно ви можете побачити Євгенія в таких роботах, як «Мишоловка доя коти», «Черкаси» та інших.

Лілія Яценко

Актриса театру драми та комедії на лівому березі Дніпра, актриса кіно та дубляжу. Викладач акторської майстерності та сценічної мови. Закінчила Театральний Університет ім. І.Карпенко-Карого (майстерня Висоцького Ю.П.). Брала участь як спікер у чотирьох онлайн курсах психолога Тетяни Подольської.

Лідія Соклакова

Театральний хореограф. Режисер по пластиці. В портфоліо має більше 30-ти театральних вистав.
Фіналістка 4 сезону телевезійного шоу «Танцюють Всі».
Засновник творчої лабораторії «lsdance show theatre».