CITY CAMP

Творчий табір для творчих дітей!

Літній міський табір "СITY CAMP"⏤ це перш за все, освітній табір. На ваших дітей чекають творчі заняття, професійні викладачі та куратори, безліч музичних відкриттів та яскраві враження!

Табір проводиться на базі Super Школи, а це дає чудову можливість познайомитися з світом мистецтва, творчості та шоу-бізнесу завдяки нашій #superпрограмі!

ЗМІНИ ЛІТНЬОГО ТАБОРУ

_DSC5958.jpg

ГОЛОС

28.06 - 02.07

В програмі заняття з джазового та естрадного вокалу, а також з акторської, роботи в студії звукозапису, хореографії та риторики.

Бо це основа справжнього артиста!

А в кінці зміни запис пісні в студії звукозапису!

ТАНЦІ

12.07 - 16.07

В програмі безліч тренувань з сучасних напрямків хореографії: Hip-Hop, Jazz-Funk, Break Dance, Contemporary та Vogue.

А також з акторської майстерності та фізичних тренувань.

А в кінці зміни зйомка хореографічної постановки та TikTok!

ВАРТІСТЬ - 4200 грн

• Локація: сучасна творча Super Школа

• Адреса: Київ, вул. Казимира Малевича 86И (м.Либідська)

• Тривалість: 5 днів

• Розклад занять: пн-пт 11:00-17:00

• Вік: діти віком 9-16 років

ЩО ЩЕ ВИ ОТРИМУЄТЕ?

• Кожний учасник займається на професійному обладнанні та музичних інструментах, а також  навчається у комфортабельних класах.

• У всіх учасників є можливість повчитися у професіоналів шоу-бізнесу: акторів, музикантів, стилістів, співаків, ведучих, блогерів, саундмейкерів, танцівників та інших.

• Кожного дня рiзноманітне та збалансоване меню обіду.

• Дитячі шоу-програми, постановки, записи в студії та виступи перед публікою.