Сучасна хореографія

групи від 3 років

В Super Школі ми навчаємо дорослих та дітей професійно танцювати та насоложуватись цим мистецтвом!

Ми "ЗА" можливість навчитися самовиражатися завдяки мові тіла. Хореографія в Super Школі має сучасні напрямки хореографії: Hip-Hop, Jazz-Funk, Break Dance, Vogue, хореографію для самих маленьких. В Super Школі навчання танцям проходить в позитивній та творчій атмосфері.

Ведуть заняття професійні #SuperХореографи, які віддають себе улюбленій справі.

Вартість навчання

Хореографія

групи від 3 до 5 років

Дитяча хореографія включає в себе розминку, оптимальне навантаження на м'язи та розтяжку. На заняттях вивчають ази класичного танцю, гімнастики та танцювальних елементів.

від 1000грн/місяць

Hip-Hop та Jazz Funk

групи від 6 до 16 років

Jazz Funk ⏤ головний танцювальний напрямок у шоу-бізнесі. Використовується в багатьох постановках у сучасних зірок.

Хіп-хоп чудово розвиває фізичну силу, пластичність, витривалість та відчуття музики.

від 1000грн/місяць

Для дорослих

групи від 18 років

Хореографія для дорослих включає різні напрямки: жіночний Jazz Funk, яскравий Heels, розтяжка та зміцнення м'язів усього тіла.

Заняття проходять в невеликих групах.

від 1500грн/місяць

Викладач

Віталій Яровий

Має педагогічний стаж 15 років.​Top-хореограф у Open Art Studio, Fabrique Dance Centre, My Dance Zone, Litvinoff Dance studio.

Хореограф постановник концертів для Микити Горюка (Quest Pistols), Наталії Морозової, співпрацював зі співаком Constantinе.

Переможець понад 13 фестивалів в Україні та серед країн ближнього зарубіжжя в стилях Hip-Hop, Jazz-Funk, House, Dancehall.

Запишіться на пробне заняття