Сучасна хореографія

В Super Школі ми навчаємо дорослих та дітей професійно танцювати та насоложуватись цим мистецтвом!

Ми "ЗА" можливість навчитися самовиражатися завдяки мові тіла. Хореографія в Super Школі має сучасні напрямки хореографії: Hip-Hop, Jazz-Funk, Break Dance, Vogue, хореографію для самих маленьких. В Super Школі навчання танцям проходить в позитивній та творчій атмосфері.

Ведуть заняття професійні #SuperХореографи, які віддають себе улюбленій справі.

Young Ballerinas

Baby Dance

групи від 3 до 5 років

Дитяча хореографія включає в себе розминку, оптимальне навантаження на м'язи та розтяжку. На заняттях вивчають ази класичного танцю, гімнастики та танцювальних елементів.

від 1000грн/місяць

DCS_8510.jpeg

Hip-Hop та Jazz Funk

групи від 6 до 16 років

Jazz Funk ⏤ головний танцювальний напрямок у шоу-бізнесі. Використовується в багатьох постановках у сучасних зірок.

Хіп-хоп чудово розвиває фізичну силу, пластичність, витривалість та відчуття музики.

від 1000грн/місяць

Dance Team

Для дорослих

групи від 18 років

Хореографія для дорослих включає різні напрямки: жіночний Jazz Funk, яскравий Heels, розтяжка та зміцнення м'язів усього тіла.

Заняття проходять в невеликих групах.

від 1500грн/місяць

Запишіться на пробне заняття
Оберіть напрям хореографії

Дякуємо! Очікуйте на наш дзвінок.