Викладачі

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.32.39.png

Влад Зеленський

Засновник Super Школи, викладач з вокалу, автор і композитор.

 

Його учні - учасники популярних телевізійних проектів «Голос діти» і «Голос країни», «Х-Фактор», «Маленькі Гіганти», «Україна Має Талант», «Britain's Got Talent», а також лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів: Euro Pop Contest - Berliner Perle, Дитяча Нова Хвиля, Чорноморські Ігри, Яскраві Діти України, фіналісти національних відборів Junior Evrovision.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.33.21.png

Аліса Стрига

Закінчила Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв за спеціальністю: Артист-вокаліст та режисер театру, естради та цирку. Учасниця телевізійних проектів «СуперЗірка» на каналі 1+1, «Шоу №1» на каналі Інтер, «Х-фактор» 10 сезон канал СТБ. Також 3 роки була учасницею проекту Аліса Мілош.

Її учні багатократні переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

DCS_3165.jpeg

Ксенія Мадзій

Закінчила Київський Інститут музики за спеціальністю Артист-вокаліст, викладач з вокалу та Київську муніципальну академію музики ім. Р.М. Глієра (магістр).

 

Має виликий досвід в підготовці учнів до проекту "Голос Діти", а також до всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів: Чорноморські ігри, Яскраві Діти України та інші.  В роботі використовує різні вокальні методики, в тому числі спів у мовній позиції по системі Сета Риггса.

 
 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

DSC_6861.jpeg

Яна Шахадинець

Закінчила КНУКіМ за фахом викладач естрадного вокалу. Досвід роботи з дітьми більше 16 років.

 

Учні є фіналістами проекту "Голос Діти".  Лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів: Чорноморські ігри (Інеса Грицаєнко 1 місце), Яскраві Діти України. В роботі використовує різні вокальні методики, в тому числі спів у мовній позиції по системі Сета Риггса.

 
 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.43.58.png

Наталія Мєдведева

Викладач вищої категорії з естрадного співу. Закінчила Державну академію керівних кадрів культури та мистецв, магістр.
Вокальний тренер міжнародного дитячого вокального телевізійного конкурсу Євробачення (2006, 2008, 2014р). Викладач з вокалу першого телевізійного проекту Фабрика зірок (муз.продюсер Ю .Нікітін). Викладач з вокалу телевізійних музичних проектів Телезірка-суперзірка, Народна зірка (4 сезони). Голова та член жюрі багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.


Працює за власною вокальною методикою, використовує до кожного учня індивідуальний підхід, розвиває індивідуальність артиста-вокаліста.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

267601793_6496464903757759_7348321231135728989_n_edited.jpg

Дар'я Якушева

Профессійний викладач та актриса театру та кіно.

Навчалася в театральній студії "Покликання". Закінчила Театральний Університет ім. Карпенка-Карого, спеціальність-актор драматичного театру і кіно, майстерня М.М. Рушковського. Має великий досвід зйомок в кіно та роботі в театрі.

Має досвід роботи з дітьми і дорослими в проведеннях тренингів з акторської майстерності та сценічної мови.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.39.15.png

Юлія Гула

Закінчила Київський університет Бориса Грінченка , Інститут Мистецтв за кафедрою Музичне мистецтво «Сольний спів». Викладач естрадного вокалу, композитор. 

В роботі з голосом використовує сучасні методики викладання (Estill Voice Training, improviNation та інші ). Має великий досвід роботи, як з дітками, так і дорослими. До кожного учня має індивідуальний підхід, допоможе розкрити вокальний хист та розвинути артистичні здібності.

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.21.32.png

Емілія Шепєль

Професійна піаністка. Викладач з фортепіано.

Мета уроків – прищепити любов до музики як дитині, так і дорослому. І, звичайно, зберегти це чудове відчуття. Навчити чути, відчувати та відтворювати музику за допомогою чорно-білих клавіш.


Вважає, що навчитися грати на фортепіано може кожен! Любов до музики, бажання та праця – відмінний рецепт для цієї навички.

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

269254563_4690778811009207_699197890422351088_n.jpeg

Вадим Корнієнко

Артист-інструменталіст, викладач з гітари, укелеле, сітару. Викладач електрогітари в академії мистецтв ім. Павла Чубинського.


Великий досвід роботи з усіма віковими категоріями. Є досвід роботи психологом. На заняттях навчає постановці, будь-яким стилям і технікам гри на акустичної та електрогітарі, теорії музики та аккомпоніменту.
Оріентується на індівідуальний підхід до кожного клієнта згідно перевагам, рівню і можливостям.

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Снимок экрана 2021-12-23 в 19.14.48.png

Віталій Яровий

Переможець понад 13 фестивалів в Україні та серед країн ближнього зарубіжжя в стилях Hip-Hop, Jazz-Funk, House, Dancehall. Має педагогічний стаж 15 років.

Має досвід Top-хореографа у Fabrique Dance Centre, My Dance Zone, Litvinoff Dance studio, Open Art Studio. Хореограф постановник концертів для Микити Горюка (Quest Pistols), Наталії Морозової, співпрацював зі співаком Constantinе.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

IMG_7040.JPG

Софія Маслова 
Викладач з сучасної хореографії. 

 

Тривалий час була учасницею танцювальної команди Open Crew. Має великий досвід виступу на сцені (тури разом с Open Kids), зйомки у рекламах, кліпах та ін.

Відвідувала майстер-класи найкращих наших та іноземних педагогів, з них: Tony Tzar, Greg Chapkis, Mecnun Giasar, Zacc Milne, та ін.

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.39.00.png

Олександр Волков

Володіє стилями Breaking, Hip-Hop, Contemporary, Jazz-modern, House.
Закінчив Київський університет. ім. Бориса Грінченка, кафедра хореографії.

Працював з такими артистами як: Микита Горюк, Наталя Морозова, Віталій Козловський, Поліграф Шариков (Серьога), NETTA (ізраїльська виконавиця), також брав участь в Євробаченні 2017 складі Apache crew.

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Снимок экрана 2021-12-23 в 18.35.11.png

Тетяна Капiтан

Закінчила  «Ужгородський інститут культури та мистецтв» бакалавр, спеціальність хореографія.

Має досвід роботи з дітьми різного віку в сучасній хореографії: Hip-Hop, Jazz Funk, Contemporary, Jazz-modern, Classical dance. 

Постійно вдосконалює свою майстерність відвідуванням майстер класів відомих українських та зарубіжних провідних хореографів такі як: Василь Козарь, Христина Шишкарьова, Ярослав Кайнар, Денис Стульніков, Костянтин Томільченко, Маріам Туркменбаєва, Галя Пєха, Тоні Кіба, Ольга Жолкевська, Євген Кулаковський, Дмитро Присташ, Катерина  Білявська, Марія Козлова, Francisco Gomez, Greg Chapkis, Larkin Poynton, Marcin Rebilas, Mecnun Giasar, Caetlyn Watson, Tony Tzar, Nicklas Milling, Peter Valentin и тд.