Викладачі

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.32.39.png

Влад Зеленський

Засновник Super Школи, викладач з вокалу, автор і композитор.

Його учні - учасники популярних телевізійних проектів «Голос діти» і «Голос країни», «Х-Фактор», «Маленькі Гіганти», «Україна Має Талант», «Britain's Got Talent», а також лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів: Euro Pop Contest - Berliner Perle, Дитяча Нова Хвиля, Чорноморські Ігри, Яскраві Діти України, фіналісти національних відборів Junior Evrovision.

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.33.21.png

Аліса Стрига

Закінчила Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв за спеціальністю: Артист-вокаліст та режисер театру, естради та цирку. Учасниця телевізійних проектів «СуперЗірка» на каналі 1+1, «Шоу №1» на каналі Інтер, «Х-фактор» 10 сезон канал СТБ. Також 3 роки була учасницею проекту Аліса Мілош.

Її учні багатократні переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

DSC_6861.jpeg

Яна Шахадинець

Закінчила КНУКіМ за фахом викладач естрадного вокалу. Досвід роботи з дітьми більше 16 років.

Учні є фіналістами проекту "Голос Діти".  Лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів: Чорноморські ігри (Інеса Грицаєнко 1 місце), Яскраві Діти України. В роботі використовує різні вокальні методики, в тому числі спів у мовній позиції по системі Сета Риггса.

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.43.58.png

Наталія Мєдведева

Викладач вищої категорії з естрадного співу. Закінчила Державну академію керівних кадрів культури та мистецв, магістр.
Вокальний тренер міжнародного дитячого вокального телевізійного конкурсу Євробачення (2006, 2008, 2014р). Викладач з вокалу першого телевізійного проекту Фабрика зірок (муз.продюсер Ю .Нікітін). Викладач з вокалу телевізійних музичних проектів Телезірка-суперзірка, Народна зірка (4 сезони). Голова та член жюрі багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.

Працює за власною вокальною методикою, використовує до кожного учня індивідуальний підхід, розвиває індивідуальність артиста-вокаліста.

267601793_6496464903757759_7348321231135728989_n_edited.jpg

Дар'я Якушева

Профессійний викладач та актриса театру та кіно.

Навчалася в театральній студії "Покликання". Закінчила Театральний Університет ім. Карпенка-Карого, спеціальність-актор драматичного театру і кіно, майстерня М.М. Рушковського. Має великий досвід зйомок в кіно та роботі в театрі.

Має досвід роботи з дітьми і дорослими в проведеннях тренингів з акторської майстерності та сценічної мови.

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.39.15.png

Юлія Гула

Закінчила Київський університет Бориса Грінченка , Інститут Мистецтв за кафедрою Музичне мистецтво «Сольний спів». Викладач естрадного вокалу, композитор.

В роботі з голосом використовує сучасні методики викладання (Estill Voice Training, improviNation та інші ). Має великий досвід роботи, як з дітками, так і дорослими. До кожного учня має індивідуальний підхід, допоможе розкрити вокальний хист та розвинути артистичні здібності.

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.21.32.png

Емілія Шепєль

Професійна піаністка. Викладач з фортепіано.

Мета уроків – прищепити любов до музики як дитині, так і дорослому. І, звичайно, зберегти це чудове відчуття. Навчити чути, відчувати та відтворювати музику за допомогою чорно-білих клавіш.

Вважає, що навчитися грати на фортепіано може кожен! Любов до музики, бажання та праця – відмінний рецепт для цієї навички.

269254563_4690778811009207_699197890422351088_n.jpeg

Вадим Корнієнко

Артист-інструменталіст, викладач з гітари, укелеле, сітару. Викладач електрогітари в академії мистецтв ім. Павла Чубинського.

Великий досвід роботи з усіма віковими категоріями. Є досвід роботи психологом. На заняттях навчає постановці, будь-яким стилям і технікам гри на акустичної та електрогітарі, теорії музики та аккомпоніменту.
Оріентується на індівідуальний підхід до кожного клієнта згідно перевагам, рівню і можливостям.

Снимок экрана 2021-12-22 в 20.39.00.png

Олександр Волков

Володіє стилями Breaking, Hip-Hop, Contemporary, Jazz-modern, House.
Закінчив Київський університет. ім. Бориса Грінченка, кафедра хореографії.

Працював з такими артистами як: Микита Горюк, Наталя Морозова, Віталій Козловський, Поліграф Шариков (Серьога), NETTA (ізраїльська виконавиця), також брав участь в Євробаченні 2017 складі Apache crew.