Наші викладачі

Photo-133.jpg

Влад Кучерук
Викладач вокалу, співак, автор пісень.

Закінчив Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв факультету Естрадний спів.

Головна мета його занять - це розвиток індивідуальності  кожного учня не зважаючі на вік на досвід. Працює з учнями від 8 років та дорослими.

«Почати співати можна у будь-якому віці, пізно лише тоді, коли зникає бажання». - каже Влад Кучерук.

IMG_3361.PNG

Галина Печеніжська

Викладач естрадного вокалу, співачка та композитор. Магістр музичного мистецтва.

Фіналістка ГОЛОСУ КРАЇНИ 2023 «Європейський Сезон».
Керівник українського театру пісні «Галатея» та Першого хору українських переселенців в Німеччині «Gloria».  Вокальний коуч та бек-вокал українських рок-зірок. Член журі міжнародних конкурсів. Має педагогічний досвід викладання у ВНЗ з 2016 року!

Photo-127.jpg

Софія Легеза

Викладачка вокалу для дітей та дорослих, співачка.

Софія прогресивний талановитий викладач, яка тонко слідкує за трендами і відчуває кожного свого учня з першого знайомства. Вона  вкладає душу і професійні вміння в своїх учнів: постановка інтонації, слуху, відпрацювання мелізмів, вибудовування музичних фраз, постановка дихання.

Має власний досвід виступів на великих майданчиках України (Голос Діти 3, півфіналіст Чорноморські Ігри, учасник Яскраві діти України).

Освіта:  Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра.

Photo-134.jpg

Наталія Мєдведева

Викладач вищої категорії з естрадного співу. Закінчила Державну академію керівних кадрів культури та мистецтв, магістр.

Вокальний тренер міжнародного дитячого вокального телевізійного конкурсу Євробачення (2006, 2008, 2014р). Викладач з вокалу першого телевізійного проекту Фабрика зірок (муз.продюсер Ю .Нікітін). Викладач з вокалу телевізійних музичних проектів Телезірка-суперзірка, Народна зірка (4 сезони). Голова та член жюрі багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.

Працює за власною вокальною методикою, використовує до кожного учня індивідуальний підхід, розвиває індивідуальність артиста-вокаліста.

Photo-147.jpg

Марина Білик

Викладач вокалу, співачка та ведуча.

Закінчила Криворізький Державний Педагогічний Університет, магістр музичного мистецтва. Її учні від 5 до 55 закохані в вокал і на заняття записуються черги, бо її енергія неймовірна. На заняттях розкриває вокальний потенціал, тонко відчуває потреби кожного.

267601793_6496464903757759_7348321231135728989_n_edited.jpg

Дар'я Якушева

Профессійний викладач та актриса театру та кіно.

Навчалася в театральній студії "Покликання". Закінчила Театральний Університет ім. Карпенка-Карого, спеціальність-актор драматичного театру і кіно, майстерня М.М. Рушковського. Має великий досвід зйомок в кіно та роботі в театрі.

Має досвід роботи з дітьми і дорослими в проведеннях тренингів з акторської майстерності та сценічної мови.