Викладачі

 
 
 
 
 
 
 

Влад Зеленський,

засновник школи,

викладач з вокалу

Автор і композитор, викладач естрадного та джазового вокалу. Закінчив магістратуру Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю: викладач естрадного вокалу.


Педагог вокалу в команді Потапа проект «Голос Діти-3». Його учні є фіналістами проекту "Голос Діти": Ніно Басилая, Катя Манузіна, Вероніка Коваленко, Ярослав Рогальский, Егор Уманец

 

Лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів: Х-Фактор, Euro pop contest «Berlin Perl», Дитяча Нова Хвиля, Маленькі Гіганти, Britain's Got Talent, Україна Має Талант, Sanremo Junior і національних відборів Junior Evrovision.


Автор пісень для відомих артистів, і виконавців дитячого шоу-бізнесу. Пісні звучали в телепроекті Ігоря Крутого «Дитяча Пісня Року», а також стали популярними хітами в ефірах музичних телеканалів СНД.

Євгенія Дяченко

викладач з вокалу

Вокальний коуч різних жанрів співу. Працює за разноманітними сучасники методиками (Estill Voice Training, ImproviNation та інші). 

 

Закінчила Дніпропетровську Музичну Академію ім. М. Глінки по класу диригент хору. Пройшла усі курси методики ImproviNation (Курс 24, Мелізми та ін.) Навчалася в АМА (Американська Музична Академія) за спеціальністю: вокал, написання пісень.

 

Її учні беруть учать у різноманітних вокальних конкурсах і фестивалях, отримують вокальні нагороди.

Аліса Стрига

викладач з вокалу

Закінчила Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв за спеціальністю: Артист-вокаліст та режисер театру, естради та цирку.

 

Учасниця телевізійних проектів « СуперЗірка» на каналі 1+1, «Шоу №1» на каналі Інтер, «Х-фактор» 10 сезон канал СТБ. Також 3 роки була учасницею проекту Аліса Мілош.

Мої учні багатократні переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

Яна Шахадинець

викладач з вокалу

Закінчила КНУКіМ за фахом викладач естрадного вокалу. Досвід роботи з дітьми більше 16 років.

 

Учні є фіналістами проекту "Голос Діти": Максим Устянський, Іванна Решко і Таня Олексієнко.  Лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів: Чорноморські ігри (Інеса Грицаєнко 1 місце), Яскраві Діти України.

В роботі використовує різні вокальні методики, в тому числі спів у мовній позиції по системі Сета Риггса.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Викладач вищої категорії з естрадного співу.

Закінчила Державну академію керівних кадрів культури та мистецв, магістр.


Вокальний тренер міжнародного дитячого вокального телевізійного конкурсу Євробачення (2006,2008,2014р.).

Викладач з вокалу першого телевізійного проекту Фабрика зірок (муз.продюсер Ю .Нікітін).

Викладач з вокалу телевізійних музичних проектів Телезірка-суперзірка, Народна зірка (4 сезони).
Голова та член жюрі багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.


Працює за власною вокальною методикою, використовує до кожного учня індивідуальний підхід, розвиває індивідуальність артиста-вокаліста.

Ліза Байрак

викладач з вокалу

Викладач естрадного та джазового співу.

Закінчила Херсонське музичне училище відділу «Музичне мистецтво естради» та курс з аранжування та продюсування авторського музичного матеріалу. А ще закінчила курс з джазового сольфеджіо та фортепіано.  Має ступінь бакалавра КІМ ім. Глієра факультету «Спів-джаз».

 

Учасниця теле-проекту «Голос країни8» (команда Тіни Кароль). Бенд лідер та продюсер авторського музичного проекту Lisa Bajrak. З 2017 займається музичним продюсуванням та аранжуванням.

Нікіта Ломакін

викладач з вокалу

Харизматичний співак, автор слів, музики, а також перший продюсерський проект телеканалу М1. Своїм талантом він зміг підкорити не тільки керівництво телеканалу, а й поп-діву української естради - Тіну Кароль, отримавши від неї підтримку у вигляді дуетного номера на самому грандіозному шоу країни M1 Music Awards 2017.

Його можна по праву назвати справжнім self-made артистом, який створює тренди, так як всі свої головні хіти співак написав сам, керуючись особистими історіями. Доречі, сьогодні відбулася прем’єра нового синглу NIKITA LOMAKIN – «Люблю». Вітаємо!

Дар'я Якушева

викладач з акторської

Профессійний викладач та актриса театру та кіно.

Навчалася в театральній студії "Покликання". Закінчила Театральний Університет ім. Карпенка-Карого, спеціальність-актор драматичного театру і кіно, майстерня М.М. Рушковського. Має великий досвід зйомок в кіно та роботі в театрі.

Фільмографія:

"Мелодія для шарманки", реж. Кіра Муратова; 

"Буду пам'ятати" - Соня Пекарська, реж. В. Воробьoв; 

"Заєць смажений по берлінськи" - Маша, реж. С.Крутін; 

"Кордон слідчого Савельєва" - секретар Бєлова, реж. С.Крутін.

 

Театральна майстерня Миколи Рушковського: 

"Врятуйте наші душі" (К. Симонов "Четвертий") - роль Кет, реж. М. М. Рушковський, Н. Б. Кудрявцева; 

"Якось воно буде" (О. Вишня "Чухраїнці") - готесса, реж. І. М. Славінський; 

"Нейтральна смуга" (В. Висоцький) - медсестра, реж. І. М. Славінський;

"Диваки" (розповіді В.М. Шукшина) - Еллочка, Клара, Нюрка реж. С. Сіпливий, С. Пісьман; 

"Антігона" (Ж. Ануй) - Ісмена, реж. І. М. Славінський.
 

Має досвід роботи з дітьми і дорослими в проведеннях тренингів з акторської майстерності та сценічної мови.

Сергій Бачинський

викладач з гітари

Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут культури і мистецтв, спеціальність - музична педагогіка, магістр музики.

Досвід роботи: артист ансамблю при філармонії - 8 років, викладання - 10 років.

На заняттях з гітари ви зможете навчитися грі на акустичній та класичній гітарі. Ми рекомендуємо починати заняття з 7 років. Ви зможете грати в усіх стилях і жанрах, які забажаєте.​

 

На заняттях діти отримують: комплексний розвиток музичного слуху, ритму, музичної пам’яті, базову теорію музики, постановку рук та основні навички гри, розбір музичних творів, навчання імпровізації​ та виступи.

Ілона Шарапова

викладач з фортепіано

Професійний викладач, піаніст. Закінчила Київський Інститут Музики ім Р.М. Глієра по класу фортепіано. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Навчалась в КНУТКіТ ім Карпенко - Карого, факультет звукорежисури.

 
 Досвід гри на інструменті - 20 років
 Досвід роботи педагога - 7 років

Намагаюся знайти підхід до кожного учня, створити комфортну і дружню обстановку під час навчання!  Мені важливо, зберегти і розвинути музичну індивідуальність, допомогти людині знайти і закріпити творчий вектор, стиль. У своїй методиці я роблю акцент на формуванні вміння самостійно розбиратися в нотній грамоті, яка дозволяє розвиватися імпровізаційному і композиторському початку.

 

Репертуар включає класичну і сучасну музику.

Віталій Яровий

викладач з хореографії

Переможець понад 13 фестивалів в Україні та серед країн ближнього зарубіжжя в стилях Hip-Hop, Jazz-Funk, House, Dancehall. Має педагогічний стаж 15 років.

Має досвід Top-хореографа у Fabrique Dance Centre, My Dance Zone, Litvinoff Dance studio, Open Art Studio.

Хореограф постановник концертів для Микити Горюка (Quest Pistols), Наталії Морозової, співпрацював зі співаком Constantinе.

Super Школа

 

Київ, вул. К. Малевича 86И

inf0.supershkola@gmail.com

 

+38 (067) 777 10 05

 

  • Facebook Super школа
  • YouTube Super школа
  • Instagram Super школа