Super Школа

 

Київ, вул. Василя Яна 3/5

inf0.supershkola@gmail.com

 

+38 (067) 777 10 05

 

  • Facebook Super школа
  • YouTube Super школа
  • Instagram Super школа

Викладачі

 

Влад Зеленський,

засновник школи,

викладач з вокалу

Автор і композитор, викладач естрадного та джазового вокалу. Закінчив магістратуру Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю: викладач естрадного вокалу.


Педагог вокалу в команді Потапа проект «Голос Діти-3». Його учні є фіналістами проекту "Голос Діти": Ніно Басилая, Катя Манузіна, Вероніка Коваленко, Ярослав Рогальский, Егор Уманец

 

Лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів: Х-Фактор, Euro pop contest «Berlin Perl», Дитяча Нова Хвиля, Маленькі Гіганти, Britain's Got Talent, Україна Має Талант, Sanremo Junior і національних відборів Junior Evrovision.


Автор пісень для відомих артистів, і виконавців дитячого шоу-бізнесу. Пісні звучали в телепроекті Ігоря Крутого «Дитяча Пісня Року», а також стали популярними хітами в ефірах музичних телеканалів СНД.

Закінчила КНУКИМ за фахом викладач естрадного вокалу. Досвід роботи з дітьми більше 16 років.

 

Учні є фіналістами проекту "Голос Діти": Максим Устянський, Іванна Решко і Таня Олексієнко.  Лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів: Чорноморські ігри (Інеса Грицаєнко 1 місце), Яскраві Діти України.

В роботі використовує різні вокальні методики, в тому числі спів у мовній позиції по системі Сета Риггса.

 

Яна Шахадинець,

викладач з вокалу

 

Викладач естрадного та джазового співу.

Закінчила Херсонське музичне училище відділу «Музичне мистецтво естради» та курс з аранжування та продюсування авторського музичного матеріалу. А ще закінчила курс з джазового сольфеджіо та фортепіано.  Має ступінь бакалавра КІМ ім. Глієра факультету «Спів-джаз».

 

Учасниця теле-проекту «Голос країни8» (команда Тіни Кароль). Бенд лідер та продюсер авторського музичного проекту Lisa Bajrak. З 2017 займається музичним продюсуванням та аранжуванням.

Ліза Байрак,

викладач з вокалу

 

Наталія Медведева,

викладач з вокалу

Викладач вищої категорії з естрадного співу.

Закінчила Державну академію керівних кадрів культури та мистецв, магістр.


Вокальний тренер міжнародного дитячого вокального телевізійного конкурсу Євробачення (2006,2008,2014р.).

Викладач з вокалу першого телевізійного проекту Фабрика зірок (муз.продюсер Ю .Нікітін).

Викладач з вокалу телевізійних музичних проектів Телезірка-суперзірка, Народна зірка (4 сезони).
Голова та член жюрі багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.


Працює за власною вокальною методикою, використовує до кожного учня індивідуальний підхід, розвиває індивідуальність артиста-вокаліста.

 

Марія Хомутова,

викладач з акторської

Профессійний викладач та актриса театру та кіно.
Закінчила КНУТКіТ ім. І.К. Карпенко-Карого, акторський факультет (майстерня М.М. Рушковського) та філософський факультет ОНУ ім.І.І.Мечникова, закінчила його за фахом "культурологія".

 

Працювала в Театрі на Печерську, Театрі на Липках (грала Дуняшу в чеховському "Вишневому саду"), кілька вистав грала в Центрі Леся Курбаса, постановки Малого Театру - "Poetica. Вечір перший" і "Вечір другий".

 

Фільмографія:
"Голем" (ізраїльсько-український повнометражний фільм)
"У Манчестері йшов дощ" (короткометражний фільм, Україна)
"Клан ювелірів" (серіал, канал Україна)
"Вікно життя" (серіал, 1 + 1)
"Забудь і згадай" (серіал)
"Жіночий лікар-2" (серіал)
"Маршрут милосердя" (серіал)

 

Дар'я Якушева,

викладач з акторської

Профессійний викладач та актриса театру та кіно.

Навчалася в театральній студії "Покликання". Закінчила Театральний Університет ім. Карпенка-Карого, спеціальність-актор драматичного театру і кіно, майстерня М.М. Рушковського.

Має великий досвід зйомок в кіно та роботі в театрі.

Фільмографія: "Мелодія для шарманки", реж. Кіра Муратова; "Буду пам'ятати" - Соня Пекарська, реж. В.Воробьyoв; "Заєць смажений по берлінськи" - Маша, реж. С.Крутін; "Кордон слідчого Савельєва" - секретар Бєлова, реж. С.Крутін.

Театральна майстерня Миколи Рушковського : "Врятуйте наші душі" (К. Симонов "Четвертий") - роль Кет, реж. Н.Н.Рушковскій, Н.Б.Кудрявцева; "Якось воно буде" (О.Вишня "Чухраїнці") - готесса, реж. І.Славінскій; "Нейтральна смуга" (В. Висоцький) - медсестра, реж. І.Славінскій; "Диваки" (розповіді В.М.Шукшина) - Еллочка, Клара, Нюрка реж. С.Сіплівий, С.Пісьман; Антігона" (Ж.Ануй) - Ісмена, реж. І.Славінскій.
 

Має досвід роботи з дітьми і дорослими в проведеннях тренингів з акторської майстерності та сценічної мови. Працювала в театральній студії «Покликання»та DSIDE STUDIO.

 

Ілона Шарапова,

викладач з фортепіано

Професій викладач, піаніст. Закінчила Київський Інститут Музики ім Р.М. Глієра по класу фортепіано. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Навчалась в КНУТКіТ ім Карпенко - Карого, факультет звукорежисури.

 
 Досвід гри на інструменті - 20 років
 Досвід роботи педагога - 7 років

 Намагаюся знайти підхід до кожного учня, створити комфортну і дружню обстановку під час навчання!  Мені важливо, зберегти і розвинути музичну індивідуальність, допомогти людині знайти і закріпити творчий вектор, стиль. У своїй методиці я роблю акцент на формуванні вміння самостійно розбиратися в нотній грамоті, яка дозволяє розвивається імпровізаційного і композиторському початку. Репертуар включає класичну і сучасну музику.

 

Сергій Бачинський,

викладач з гітари

Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут культури і мистецтв, спеціальність - музична педагогіка, магістр музики.

Досвід роботи: артист ансамблю при філармонії - 8 років, викладання - 10 років.

На заняттях з гітари ви зможете навчитися грі на акустичній та класичній гітарі. Ми рекомендуємо починати заняття з 7 років. Ви зможете грати в усіх стилях і жанрах, які забажаєте.

 

На заняттях діти отримують: комплексний розвиток музичного слуху, ритму, музичної пам’яті, базову теорія музики, постановку рук та основні навички гри, розбір музичних творів, навчання імпровізації​ та виступи.

 

Володіє такими стилями, як хіп хоп, джаз-фанк, контемпорарі, хилс, хаус, також стретчинг.


Приймала участь в проекті «Дивовижні люди» та в зйомках: Олена Карась «Чоботи», гурт «Тартак», зйомка для соціального ролика, для реклами Samsung (India), Lukas "Вouble Сup".
Перебуваю в команді Elected: 1 місця на фестивалях Udance, Feel the Best, The Challenge (Megacrew Pro). Участь в баттлах Contemporary Duel, Peaceloveunity Battle etc.

Женя Алексейчук

викладач з хореографії

Переможець понад 13 фестивалів в Україні та серед країн ближнього зарубіжжя в стилях Hip-Hop, Jazz-Funk, House, Dancehall. Має педагогічний стаж 15 років.

Має досвід Top-хореографа у Fabrique Dance Centre, My Dance Zone, Litvinoff Dance studio, Open Art Studio.

Хореограф постановник концертів для Микити Горюка (Quest Pistols), Наталії Морозової, співпрацював зі співаком Constantinе.

Віталій Яровий

викладач з хореографії