Викладачі

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A4709.jpg

Влад Зеленський

Засновник Super Школи, викладач з вокалу, автор і композитор.

 

Його учні - учасники популярних телевізійних проектів «Голос діти» і «Голос країни», «Х-Фактор», «Маленькі Гіганти», «Україна Має Талант», «Britain's Got Talent», а також лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів: Euro Pop Contest - Berliner Perle, Дитяча Нова Хвиля, Чорноморські Ігри, Яскраві Діти України, фіналісти національних відборів Junior Evrovision.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A4276.jpg

Аліса Стрига

Закінчила Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв за спеціальністю: Артист-вокаліст та режисер театру, естради та цирку. Учасниця телевізійних проектів «СуперЗірка» на каналі 1+1, «Шоу №1» на каналі Інтер, «Х-фактор» 10 сезон канал СТБ. Також 3 роки була учасницею проекту Аліса Мілош.

Її учні багатократні переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A4510.jpg

Ксенія Мадзій

Закінчила Київський Інститут музики за спеціальністю Артист-вокаліст, викладач з вокалу та Київську муніципальну академію музики ім. Р.М. Глієра (магістр).

 

Має виликий досвід в підготовці учнів до проекту "Голос Діти", а також до всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів: Чорноморські ігри, Яскраві Діти України та інші.  В роботі використовує різні вокальні методики, в тому числі спів у мовній позиції по системі Сета Риггса.

 
 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A4181.jpg

Яна Шахадинець

Закінчила КНУКіМ за фахом викладач естрадного вокалу. Досвід роботи з дітьми більше 16 років.

 

Учні є фіналістами проекту "Голос Діти".  Лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів: Чорноморські ігри (Інеса Грицаєнко 1 місце), Яскраві Діти України. В роботі використовує різні вокальні методики, в тому числі спів у мовній позиції по системі Сета Риггса.

 
 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A4106-2.jpg

Наталія Мєдведева

Викладач вищої категорії з естрадного співу. Закінчила Державну академію керівних кадрів культури та мистецв, магістр.
Вокальний тренер міжнародного дитячого вокального телевізійного конкурсу Євробачення (2006, 2008, 2014р). Викладач з вокалу першого телевізійного проекту Фабрика зірок (муз.продюсер Ю .Нікітін). Викладач з вокалу телевізійних музичних проектів Телезірка-суперзірка, Народна зірка (4 сезони). Голова та член жюрі багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.


Працює за власною вокальною методикою, використовує до кожного учня індивідуальний підхід, розвиває індивідуальність артиста-вокаліста.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A4593.jpg

Євгєній Єрьомін

Викладач з естрадного співу, композитор та співак. 

 

Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв. Працює за власною вокальною методикою, використовує до кожного учня індивідуальний підхід, розвиває індивідуальність. Має виликий досвід в підготовці учнів до ТВ проектів, а також до всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. 

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Дарья Якушева.jpg

Дар'я Якушева

Профессійний викладач та актриса театру та кіно.

Навчалася в театральній студії "Покликання". Закінчила Театральний Університет ім. Карпенка-Карого, спеціальність-актор драматичного театру і кіно, майстерня М.М. Рушковського. Має великий досвід зйомок в кіно та роботі в театрі.

Має досвід роботи з дітьми і дорослими в проведеннях тренингів з акторської майстерності та сценічної мови.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A4346.jpg

Юлія Гула

Закінчила Київський університет Бориса Грінченка , Інститут Мистецтв за кафедрою Музичне мистецтво «Сольний спів». Викладач естрадного вокалу, композитор. 

В роботі з голосом використовує сучасні методики викладання (Estill Voice Training, improviNation та інші ). Має великий досвід роботи, як з дітками, так і дорослими. До кожного учня має індивідуальний підхід, допоможе розкрити вокальний хист та розвинути артистичні здібності.

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A4607.jpg

Дар'я Воропай

Професійний викладач, піаніст. Закінчила Національну Музичну Академію ім. П.І.Чайковського, магістр.

Має власну методику викладання, засновану на роботах і методиках відомих педагогів-піаністів. Допоможє усім бажаючим навчитися грати улюблені твори, освоїти музичну грамоту і поліпшити техніку гри. На заняттях займаємося розвитком таких здібностей як: музичний слух, пам'ять, ритм, уяву, увагу, артистизм, творче мислення і найголовніше - любов до інструментальної музики!

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Мария ф-но.jpg

Марiя Коломiєць

Професійна піаністка. Викладач з фортепіано.


Закінчила магістратуру з джазового фортепіано на факультеті «Мистецтво співу та джазу» у Київській муніципальній академії музики ім. Р.М. Глієра.

Приймала участь у різних  музичних проектах, зйомках повнометражного  фільму, фестивалях та воркшопах з музичними діячами США та зірками українського джазу, тощо.

Має різноманітний педагогічний досвід, як з дітьми, так і з дорослими учнями. Підбір репертуару здійснює згідно побажанням, цілям, рівнем гри та доцільного подальшого розвитку здібностей. На уроках поєднує різні методики викладання, також вкрапляє методичні надбання  з власного досвіду.

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A4873.jpg

Вадим Корнієнко

Артист-інструменталіст, викладач з гітари, укелеле, сітару. Викладач електрогітари в академії мистецтв ім. Павла Чубинського.


Великий досвід роботи з усіма віковими категоріями. Є досвід роботи психологом. На заняттях навчає постановці, будь-яким стилям і технікам гри на акустичної та електрогітарі, теорії музики та аккомпоніменту.
Оріентується на індівідуальний підхід до кожного клієнта згідно перевагам, рівню і можливостям.

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A5205.jpg

Віталій Яровий

Переможець понад 13 фестивалів в Україні та серед країн ближнього зарубіжжя в стилях Hip-Hop, Jazz-Funk, House, Dancehall. Має педагогічний стаж 15 років.

Має досвід Top-хореографа у Fabrique Dance Centre, My Dance Zone, Litvinoff Dance studio, Open Art Studio. Хореограф постановник концертів для Микити Горюка (Quest Pistols), Наталії Морозової, співпрацював зі співаком Constantinе.

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Шалабаева2.jpg

Наталія Шалабаєва

Викладач з хореографії. Має танцювальний стаж 17 років.

 

Дев'ять років займалася бальними танцями. Брала участь у різних змаганнях. Танцює в таких напрямках, як Hip Hop,  Jazz funk, Contemporary, Heels. Танцював в балеті у багатьох артистів. Так само була хореографом для заходів Volvo, BMW, Hermès Fashion Show, Adidas Fashion Show та інших.

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

O50A5030.jpg

Олександр Волков

Володіє стилями Breaking, Hip-Hop, Contemporary, Jazz-modern, House.
Закінчив Київський університет. ім. Бориса Грінченка, кафедра хореографії.

Працював з такими артистами як: Микита Горюк, Наталя Морозова, Віталій Козловський, Поліграф Шариков (Серьога), NETTA (ізраїльська виконавиця), також брав участь в Євробаченні 2017 складі Apache crew.

 

Наталя Медведева

викладач з вокалу

Капитан_edited.jpg

Тетяна Капитан

Закінчила  «Ужгородський інститут культури та мистецтв» бакалавр, спеціальність хореографія.

Має досвід роботи з дітьми різного віку в сучасній хореографії: Hip-Hop, Jazz Funk, Contemporary, Jazz-modern, Classical dance. 

Постійно вдосконалює свою майстерність відвідуванням майстер класів відомих українських та зарубіжних провідних хореографів такі як: Василь Козарь, Христина Шишкарьова, Ярослав Кайнар, Денис Стульніков, Костянтин Томільченко, Маріам Туркменбаєва, Галя Пєха, Тоні Кіба, Ольга Жолкевська, Євген Кулаковський, Дмитро Присташ, Катерина  Білявська, Марія Козлова, Francisco Gomez, Greg Chapkis, Larkin Poynton, Marcin Rebilas, Mecnun Giasar, Caetlyn Watson, Tony Tzar, Nicklas Milling, Peter Valentin и тд.