Ми у фіналі національного відбору до Дитячого Євробачення-2019!

Учні Super Школи прийняли участь у Національному Відборі до Дитячого Евробачення - 2019!

Ярослав Рогальский, Катерина Манузіна, Софія Шепелева та Валерія Христюк представили авторські композиції.

Півфіналіст «Голос.Діти - 5» Ярослав Рогальський до Національного відбору підготував запальну пісню про віру в себе «NOW».

Катерина Манузіна, фіналістка «Голос.Діти - 4», здивувала слухачів вокально складною композицією «One step».

Талановита та позитивна Софія Шепелева вирішила йти на відбір з танцювальною піснею «Wake up».

Але потрапити до 10 фіналістів вдалося лише Валерії Христюк. Сонячна композиція «I will shine» справила найбільше враження на членів жюрі і опинилася в шорт-листі Національного відбору.

Автором всіх пісень виступив засновник Super Школи та викладач з вокалу Влад Зеленський.

Слухай та завантажуй пісні прямо зараз!