Гаджети в сторону: історії оживають

Оновлено: 22 черв 2019 р.

Як здорово, що в Києві є такі круті проекти і наші дітки можуть відкривати свої Super здатності!

Уже традиційно щонеділі Caribbean Сlub відкриває двері в захоплюючий світ Першого Музичного Ілюзіону. 18 показів. Захоплені батьки і діти. Радість, подяку і захоплення! Все це - шоу «Ліхтаріус. Історії оживають ». По-справжньому сімейне, захоплююче і чарівне шоу.

По-справжньому сімейне, захоплююче і чарівне шоу. Мюзикл вже встигли оцінити: Анатолій Анатоліч, Сніжана Єгорова, Ольга Шурова, Стася Ровинская, Андрій Джеджула, Kishe, Аркадій Райцин, Тимур Мірошниченко, група Adam, Олексій Гончаренко, Юрій Ткач та ін. Задоволені залишилися всі - від малого до великого.

Початок шоу - о 12:00, щонеділі

Для дітей до 3 років вхід (без надання окремого місця) - вільний.

Головні герої - Артем Задворний і Микита Карамазін (Кіндер), а також єдиний «дорослий» герой шоу - відомий український актор, степ-танцюрист Володимир Шпудейка.

Учасники шоу і виконавці:

Валерія Лисенка - Відважна

Дарина Красновецкая, Катя Балицька, Діана Стасюк - Жасмин