Ярослав Рогальський / Junior Eurovision Song Contest

«Привіт! Мене звати Ярослав Рогальський. Мені 13 років і я із Києва. Я займаюся музикою з самого дитинства, і я відчуваю, що музика – це моє покликання. Батьки розділяють моє захоплення і підтримують мене. Вони в мене дуже круті!

Я пишаюся тим, що я українець. Наша країна неймовірна і я хочу, щоб весь світ переконався у цьому!

З дитинства я приймаю участь у багатьох конкурсах і знаю, що перемога - це результат кропітливої праці та довгої роботи над собою. Я відчуваю у собі сили здобути для України довгоочікувану перемогу. Саме тому я вирішив взяти участь у Національному відборі до Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення - 2019»!»

Півфіналіст «Голос.Діти - 5» Ярослав Рогальський до Національного відбору підготував запальну пісню про віру в себе «NOW». Слухай прямо зараз:

13 перегляд