Сучасний вокал

Індивідуальні уроки з вокалу розкриють голос і допоможуть досягти поставлених цілей.

Наша команда — професійні педагоги з великим досвідом роботи з дітьми та дорослими. Вони знають все про постановку голосу, налаштування голосового апарату, музичного слуху і пам'яті.

В навчання входить:

• постановка голосу і дихання

• розвиток слуху і почуття ритму

• вміння працювати з мікрофоном

• вміння працювати в студії звукозапису

• вміння працювати на сцені перед публікою

Ми готуємо учнів до конкурсів, фестивалів, телевізійних проектів (Голос Країни, Голос Діти, Х-фактор, Junior Eurovision, Cлов'янський Базар, Чорноморські Ігри, Berliner Perle, Середземне море, Молода Галичина і ін.) І до вступу у вищі музичні заклади.

Вартість навчання

Консультація

Бажаєте отримати професійну консультацію щодо своїх навичок? Є питання щодо навчання та технік?

Консультація з нашим викладачем допоможе вам.

Тривалість консультації 15 хвилин.

безкоштовно

Індивідуальні заняття

Бажаєте досягти висот у вокалі?

Наші професійні викладачі вам допоможуть.

Ми готуємо до різноманітних конкурсів, фестивалів, телевізійних проектів: Голос Країни, Голос Діти, Х-фактор, Чорноморські Ігри.

від 600 грн / урок

Викладачі

1/6

Їх учні є фіналістами проекту "Голос Діти": Ніно Басилая, Катя Манузіна, Вероніка Коваленко, Ярослав Рогальский, Егор Уманец, Титаренко Богдан, Максим Устянський, Валерія Христюк.

А також учні лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів: Х-Фактор, Euro pop contest «Berlin Perl», Дитяча Нова Хвиля, Маленькі Гіганти, Britain's Got Talent, Україна Має Талант, Sanremo Junior і національних відборів Junior Evrovision.

Ознайомтесь з нашими викладачи з вокалу тут.

Запишіться на пробне заняття