Вокальний марафон

VOCAL GYM

Всім привіт! Мене звати Євгенія. Я ⏤ викладач вокалу з величезним досвідом роботи з дорослими співаками, зірками та викладачами.

​Спеціально для вокалістів, які бажають прокачати свій голос і поліпшити співоче звучання я створила вокальний марафон "Vocal Gym". За допомогою цього марафону кожен зможе знайти і опрацювати різноманітні фарби свого голосу.

Вокальний марафон "Vocal Gym" підійде тим, хто вже має вокальний досвід.

Прокачай свій голос

на вокальному марафоні «Vocal Gym»!

Цей курс для всіх бажаючих прокачати свій голос і поліпшити своє співоче звучання.

За допомогою цього марафону ви зможете знайти і опрацювати різноманітні фарби свого голосу!

Вокальний марафон «Vocal Gym» підійде як новачкам, так і тим, хто вже має вокальний досвід.

ДЛЯ КОГО МАРАФОН?

• Ви завжди хотіли навчитися співати, але постійно не вистачає: то рішучості, то часу, грошей, щось завжди вас відволікає, але ця думка вас переслідує все ваше життя.

• Вам подобається співати, але ви соромитеся співати на людях.

• У вас немає досвіду  або ви вважаєте, що немає особливого таланту.

• Ви відчуваєте, що це ваше покликання, але вам не вистачає спеціальних знань, поліпшити вокальні навички.

• Ви займаєтеся у викладача з вокалу, але не чуєте і не відчуваєте поліпшення в своєму вокальній майстерності.

Цей марафон для вас!

Я спеціально розробила базу уроків, яка доступна кожному, хто мріє навчитися співати або досягти вищого вокальної майстерності.

І не залежно від того, вокал - це ваше хобі або професія ви отримаєте цінну інформацію, яка покращить свою майстерність, а головне у вас буде зворотний зв'язок, а означає результат гарантований.

Я переконана, що якість і успіх у вокалі буде в тому випадку, коли є викладач. Який завжди підкаже, як правильно виконується той чи інший прийом, прикраса. А ви будете впевнені, що робите все правильно, а не відчувати себе, як в тунелі і постійно сумніватися в правильному ви напрямку чи ні.

ПРОГРАМА МАРАФОНУ

Урок №1. Все про дихання.

Правильний розігрів голосових зв'язків:

- як правильно розігрівати голос;

- як правильне дихання впливає на звук

- які м'язи включаються під час співу окрім діафрагми. Анкеровка звуку.

- вчимося фіксувати та якісно роподіляти видих;

- що таке охолождення голосу.

Урок №2. Спів в мовній позіції (частина перша).

Напрацьовуємо гортанний твенг. Прокачування прийому на вправах.

Розбираємо фрагменти пісень із застосуванням прийому.

Урок №3. Спів в мовній позіції (частина друга).

Напрацьовуємо нозальний твенг. Прокачування прийому на вправах.

Розбираємо фрагменти пісень із застосуванням прийому.

Урок №4. Спів в мовній позіції (частина третя).

Субтон. Вчимося співати в мовній позиції з повітрям. Напрацьовуємо комбінацію прийомів в мовній позиції (назальний та гортанний твенг + субтон).

Тренуємося на фрагментах пісень.

Урок №5. Спів в мовній позіції (частина четверта).

Народний звук. Вчимося свівати народним звуком в поп-музиці. Напрацьовуємо комбінацію всих прийомів в мовній позиції.

Розбираємо фрагменти пісень із застосуванням цих прийомів.

Урок № 6 Белтінг. Тренуємо високі ноти.

Основи класичного белтінга та його варіації. Вчимося співати високі ноти щільним красивим звуком. Розбираємо фрагменти пісень із застосуванням цього прийому.

Урок №7. Академічний звук в поп-музиці (частина перша).

Принцип "позіхання" в поп-музиці. Напрацьовуємо гарний академічний звук,

як у Вітні Х'юстон. Розбираємо фрагменти пісень із застосуванням цього прийому.

Урок №8. Академічний звук в поп-музиці (частина друга).

Позіхання та фальцет. Напрацьовуємо щільний фальцет. Інструментальний спів, як фарба голосу в поп-музиці.

Розбираємо фрагменти пісень із застосуванням цих прийомів.

Урок №9. Закріплення матеріалу. Робота над піснею.

Комбінації всіх прийомів на розборі відомих хітів. Поради щодо швидкого вивчення пісні та напрацювання матеріалу.

ПРОЙШОВШИ МАРАФОН, ВИ:

• Опануєте правильне вокальне дихання.

• Навчитесь правильно розігрівати та охолоджувати свій голос.

• Дізнаєтеся за допомогою яких м'язів необхідно фіксувати звук, щоб досягти легкого польотного звуку.

• Навчитесь комбінувати прийоми, щоб звучати сучасно.

• Дізнаєтеся як правильно співати в мовній позиції без повітря, щоб не нашкодіті своєму голосу.

• Навчитеся співати високі ноти без затискань легко та вільно.

• Прокачаєте свій вокал та поліпшите техніку.

• Будете займатися регулярно і стабільно протягом трьох тижнів.

• Опануєте навик самостійних занять та будете кайфувати від рутини.

ВАРТІСТЬ

850 грн

• Доступ до усіх уроків марафону

1500 грн

• Доступ до всіх відео уроків марафону

• Доступ до закритої групи зі зворотним зв'язком на ваше ДЗ

3000 грн

• Доступ до всіх відео урокам марафону

• Доступ до закритої групи зі зворотним зв'язком на ваше ДЗ

• Три індивідуальних заняття з вокалу

ЯК ПРОХОДИТЬ МАРАФОН?

Після оплати марафону "Vocal Gym" ви отримаєте посилання на закриту сторінку в Instagram. Уроки будуть проводитися у прямому ефірі в Instagram. Графік занять буде опублікований на сторінці в Instagram. Якщо ви не встигли переглянути заняття, то зможете знайти його в IGTV.

СТАРТ МАРАФОНУ: 17 серпня 2020

Всі матеріали курсу будуть зберігатися на сторінці місяць (до 17.09.2020).

Для тих, хто вибрав пакет зі зворотнім зв'язком (1500 грн) ми вас додамо в закриту групу, де буде вас супроводжувати Євгенія та перевіряти усі ваші домашні завдання.

Для тих, хто обрав пакет зі зворотнім зв'язком та індивідуальними заняттями (3000 грн) ми вас додамо в закриту групу, де буде вас супроводжувати Євгенія, а також узгодимо з вами дати і час індивідуальних занять.

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА МАРАФОНІ "VOCAL GYM"!