Правила навчання

1.1. Запис на групові заняття здійснюється через адміністратора Школи за наступним телефоном: +38067 777 10 05 за допомогою дзвінка або шляхом відправлення письмового повідомлення за допомогою використання доступних  мобільних месенджерів.

1.2.  Запис на індивідуальні заняття здійснюється через відповідального викладача Школи за допомогою дзвінка або шляхом відправлення письмового повідомлення за допомогою використання доступних мобільних месенджерів.

1.3.  Вхід на заняття, як на індивідуальне так і групове, з хореографії та акторської майстерності, дозволяється виключно у змінному взутті.

1.4.  Вхід до Школи в осінньо-весняний період дозволяється виключно у змінному взутті.

1.5.  Перше заняття в діючій групі здійснюється безкоштовно.

1.6.  Оплата послуг здійснюється щомісяця кожного 1-го числа (окрім святкових днів) на умовах:

- 1300 грн – при проведенні заняття 2 (два) рази на тиждень;

- 1700 грн – оплата групи вихідного дня.;

- 1900 грн – оплата групи при проведенні заняття 3 (три) рази на тиждень.

1.7. Вхід на заняття з хореографії та акторської майстерності дозволяється виключно у змінному взутті;

1.8. При неявці учня на групове заняття (з будь-яких причин, в тому числі поважних: сімейні обставини, тощо), перенесення його на іншу дату не передбачено, а перерахунок вартості послуг, у зв’язку за пропуском заняття,  не здійснюється. Виключення - хвороба учня. Для цього необхідно надати офіційну довідку від лікаря. Після надання довідки заняття буде перенесено на іншу дату чи відбудеться перерахунок абонемента. Максимальна кількість перерахованих занять - 2 заняття в місяць. Заняття не сумуються.

1.9.  Тривалість одного групового заняття: 50 (п'ятдесят) хвилин. Тривалість одного індивідуального заняття: 45  (сорок п’ять) хвилин (академічна година).

1.10.  Оплата індивідуальних занять, які проходитимуть в Школі, здійснюється до його початку у розмірі 700 грн за одне індивідуальне заняття або на умовах абонплати, що передбачає оплату за 4 (чотири), 6 (шість) або 8 (вісім) занять вартістю 700 за одне заняття;

1.11.  Оплата індивідуальних занять, які проходитимуть online, здійснюється до його початку виключно на умовах абонплати, що передбачає оплату за 4 (чотири), 6 (шість) або 8 (вісім) занять вартістю 700 грн за одне заняття;

1.12.  Скасування індивідуального заняття можливо виключно за 24 (двадцять чотири) години до початку заняття. При скасуванні індивідуального заняття в день його проведення з будь-яких причин, кліент сплачує повну вартість заняття. Виключення - хвороба учня. Для цього необхідно надати офіційну довідку від лікаря. Після надання довідки заняття буде скасовано.

1.13.  У разі запізнення на індивідуальне заняття, його тривалість не змінюється. Школа не може затримувати заняття інших учнів. При цьому викладач може збільшити тривалість заняття на свій розсуд.

ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ ПІД ЧАС COVID-19

1. Відвідування Школи відбувається виключно із засобами індивідуального захисту.

2. Всі учні ретельно миють та дезинфікують руки при вході до Школи.

3. Адміністратор проводить контроль температури тіла всіх учнів та їх супроводжуючих.