ВОКАЛЬНА ШКОЛА №1

SШ.png

З 2018 року Super Школа розкрила голоси неймовірних талантів, як дітей, так і дорослих.

Наші учні підкорили сцени конкурсів, фестивалів, телевізійних проектів таких як Голос Країни, Голос Діти,

Х-фактор, Junior Eurovision, Чорноморські Ігри, Молода Галичина і інші. Випускники Super Школи вступили в українські та міжнародні ВНЗ, таких як University of California, Berkeley.

Але це означає, що ми з першого заняття відчуваємо ціль кожного нашого учня: для чого він прийшов на вокал і який результат хоче отримати. Ми не гаємо ваш час!

Заняття з вокалу в Super Школі розкривають голос кожного, хто до нас приходить від початківця до професійних співаків, які прагнуть розвитку майстерності.

Наша команда — це наша цінність! З першого дня існування школи ми працюємо лише з професійними викладачами з великим досвідом роботи з дітьми та дорослими. Вони знають все про постановку голосу, налаштування голосового апарату, музичного слуху і пам'яті.

В навчання вокалу в Super Школі входить:

• постановка голосу і дихання

• розвиток слуху і почуття ритму

• вміння працювати з мікрофоном

• вміння працювати в студії звукозапису

• вміння працювати на сцені перед публікою

А ще ми готуємо наших учнів до конкурсів, фестивалів, телевізійних проектів і до вступу у вищі музичні заклади.

НАШІ ФІЛІАЛИ

Ми працюємо офлайн та онлайн.

Наші локації:

КИЇВ 🇺🇦 вулиця Білоруська 3а  (метро Лукʼянівська)

СОФІЯ 🇧🇬 булевард Черни Връх, 47 (метро Витоша)

ОНЛАЙН 🌎 по всьому світу!

Швидкий спосіб записатись до нас:
Мені цікаво:

Дякуємо! Очікуйте на наш дзвінок.

Софія Самолюк - Earth 2023
Концерт до Дня захисту дитини 🎤🎊🥰
Бобривець Діана - Stop (Sam Brawn) | Super Школа
Аш Єва - Main Girl | Super Школа
Самолюк Софiя - Ой у вишневому саду | Super Школа
Талпа Настя - Планета прагне любові | Super Школа

Від засновника Super Школи та U Talent

Привіт! Мене звати Влад Зеленський.

Я ⏤ засновник школи вокалу Super Школа та талант-центру U Talent.

Наша місія розвинути ваші творчі здібності та ваш талант.

Я щиро вірю, що кожна людина талановита, тому пропоную забути про невпевненість, страхи та сумніви, залишити їх позаду і почати навчання

прямо зараз.

До зустрічі!