Правила навчання

1. ЗАПИС НА ЗАНЯТТЯ

1.1. Запис на консультацію/пробне заняття відбувається через адміністратора Школи за номером: 067 777 10 05.

1.2. Запис на індивідуальні заняття відбувається безпосередньо через відповідального педагога.

1.3. Запис на групові заняття відбувається через адміністратора Super Школи.

1.4. Тривалість безкоштовної консультації – 15 хвилин.

1.5. Тривалість одного індивідуального заняття з вокалу та гри на інструментах – 45 хвилин.

1.6. Тривалість одного індивідуального заняття та групових занять з хореографії та акторської майстерності – 60 хв.

1.7. Викладач може змінювати тривалість заняття на свій розсуд.

2. ОПЛАТА

2.1. Індивідуальні заняття, які проводяться у Школі сплачуються до його початку готівкою або через термінал у адміністратора.

2.2. Індивідуальні заняття, які проводяться online сплачуються виключно абонементом від 4-х занять готівкою, через термінал у адміністратора або на рахунок Super Школи.

2.3. Групові заняття сплачуються щомісячно кожного 1-го числа (окрім святкових днів).

2.4. Вартість одного індивідуального заняття – від 600 грн.

2.5. Вартість групових занять:

2 рази на тиждень – 1000 грн./місяць;

3 рази на тиждень – 1500 грн./місяць;

групи вихідного дня – 1500 грн./місяць.

Важливо!

2.6. У разі неявки учня на індивідуальне заняття без попередження – заняття вважається проведеним та повинне бути сплачене в повному обсязі.

2.7. Пропущені заняття в групі (з будь-яких причин, в тому числі поважних: хвороба учня, сімейні обставини, тощо) не переносяться та не відпрацьовуються, а перерахунок вартості послуг, у зв’язку з пропуском заняття, не здійснюється.

3. ВІДВІДУВАННЯ

3.1. Скасування індивідуального заняття можливе тільки за день до його початку.

3.2. У разі запізнення на індивідуальне/групове заняття, його тривалість не змінюється.

3.3. Вхід до класів хореографії та акторської майстерності дозволяється виключно у змінному взутті.

3.4. Вхід до усіх класів Школи в осінньо-весінній період дозволяється виключно у змінному взутті.

3.5. При відвідуванні Школи та під час очікування у прихожій необхідно залишати верхній одяг у переодягальні.

3.6. В школі забороняється їсти, а також заносити напої до класів.

3.7. Забороняється знаходитися в класах без нагляду дорослих, без дозволу вмикати музичні пристрої.

4. БЕЗПЕКА ЖІТТЄДІЯЛЬНОСТІ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ В SUPER ШКОЛІ

4.1. Під час перебування в навчальному закладі необхідно виконувати правила безпеки життєдіяльності учнів: не бігати, не штовхатися, не кричати, не влаштовувати метушливого, неконтрольованого руху та рухливих ігор, що можуть призвести до падіння та травмування, не провокувати словами та рухами агресивної поведінки, що може призвести до бійки та травмування.

4.2. Бути обережним у найбільш травмонебезпечних місцях – уважно та спокійно спускатися й підійматися сходами, бути обережним у туалетах, гардеробній кімнаті, де наявні травмонебезпечні гачки, не підходити до вікон, не стояти біля дверей класів (їх можуть раптово відчинити).

4.3. Не одягати на навчання ніяких прикрас, мати короткий манікюр, щоб запобігти ушкоджень, втрат цінних речей. Якщо ви прийшли у школу з цінними речами (мобільний телефон, гаманець із грошима, прикраси тощо), то тримати їх слід постійно при собі, не передавати іншим.

4.4. Категорично заборонено перебувати у навчальному закладі з колючо-ріжучими предметами (ножі, голки тощо).

5. ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ ПІД ЧАС COVID-19

5.1. Відвідування Школи відбувається виключно із засобами індивідуального захисту.

5.2. Всі учні ретельно миють та дезинфікують руки при вході до Школи.

5.3. Адміністратор проводить контроль температури тіла всіх учнів та їх супроводжуючих.