🇺🇦 КИїВ, УКРАїНА

вулиця. Білоруська 3а
(метро Лукʼянівська, школа з укриттям)

Ми вже 5 років здійснюємо мрії дорослих та дітей в Києві.

За цей час наші учні підкорили сцени конкурсів, фестивалів, телевізійних проєктів таких як Голос Країни, Голос Діти, Х-фактор, Junior Eurovision, Чорноморські Ігри, Молода Галичина і інші 🏆🎊 А випускники Super Школи вступили в українські та міжнародні ВНЗ, таких як University of California, Berkeley.

Наші напрямки:

• сучасний вокал

• вокал в ансамблі

• запис в студії

• підготовка до ТВ проєктів та шоу

• виступи на сцені

В нашій школі навчаються діти і їх батьки, тінейджери, дорослі вокалісти, початківці та профі.

На заняттях ми знайдемо підхід до вас, виберемо улюблений репертуар і допоможемо кайфувати від свого звучання!

Вартість занять:​

• індивідуальні заняття від 660 грн/урок

• групові заняття від 2000 грн/абонемент

Маємо безкоштовні пробні заняття та прослуховування з вокалу.

​​

​Вільні слоти у викладачів та графіки групових занять ви можете дізнатись прямо зараз:

Запишіться на пробне заняття прямо зараз:
Що вам цікаво?

Дякуємо! Очікуйте на наш дзвінок.

Our Team.

This is your Team section. It's a great place to introduce your team and talk about what makes it special, such as your culture and work philosophy. Don't be afraid to illustrate personality and character to help users connect with your team.