Super Школа поповнюється #SuperВикладачами!

Знайомтесь, Женя Дяченко ⏤ вокальний коуч різних жанрів співу.

Закінчила Дніпропетровську Музичну Академію ім. М. Глінки по класу диригент хору. Пройшла усі курси методики ImproviNation (Курс 24, Мелізми та ін.) Навчалася в АМА (Американська Музична Академія) за спеціальністю: вокал, написання пісень.

Працює за унікальною авторською методикою ImproviNation, засновником якої є Ірина Цуканова (Rulada). Унікальність методики полягає в тому, що за максимально короткий період часу можливо навчитися добре володіти своїм голосом, а саме пройти становлення голосу від самих базових навичок до професійного співу у різних вокальних жанрах.

Учні Жені беруть участь і перемагають у різноманітних вокальних конкурсах і фестивалях, отримують вокальні нагороди.

Бажаєте спробувати навчання? 📲 Записуйтесь на пробне заняття за телефоном 067 777 10 05.

До зустрічі!

31 перегляд0 коментарів